Tuana 4 Yaşında (tam 4 doğum günü kutlaması ile)

Güzel kızım sende benim gibi yaz çocuğu olduğun için doğum günün hep yaz tatiline denk geliyor. Bütün sene boyunca kreşte tüm arkadaşlarının doğum gününü kutladın ancak kendi doğum gününde kreşte olmayacaktın. Bu yüzden okuluna rica ettik bir kaç hafta erken kutladık doğum gününü. Yeni okulunda yeni arkadaşlarınla güzelce eğlendin.

Ardından Deden ile Nene’ne Ayvalığa gittin ve yaş gününü bizler olmadan üç kişilik muhteşem bir Parti ile kutladınız. Biz de Skype’dan katıldık Babanla mum üflemene.

Tam 4 gün sonra da biz geldik ve Babandan istemiş olduğun Elsa’lı Anna’lı ve Olaf’lı pastanı getirdik sana gelirken. Böylece bir de bizimle pasta kesmiş, kutlama yapmış olduk ve ertesi gün tatilimiz için Fethiye yoluna çıktık.

Tatilimizin bitiminde 26 Haziran, seni Ereğli’ye bırakmak için Anneannene geldiğimizde elinde Balonlar ve süslerle Burçe Teyzen bize sürpriz yaptı. Tesadüfen o tarihte Deniz Teyzen de 18. Yaş gününü kutlamak için Türkiye deydi ve onun doğum gününü de ben kaçırmıştım. Burçe Teyzen önce senin sonra Deniz Teyzenin sonra da ertesi güne denk gelen Benim doğumgünümü kutlamak için sürpriz yapmış ve böylece sen 4. yaş gününü toplamında 4 kutlama ile taçlandırmış oldun.

Seni çok Seviyoruz güzel kızım….İyi ki doğdun yavrum iyi ki varsın 🙂

Annen…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s