Cimnastik

 

Her çocuğun mutlaka bir hobisi olması gerektiğine inanmışımdır her zaman. Hayatın sadece Okul’dan ve ders çalışmaktan ibaret olmadığına, günlük stresini çok sevdiğin bir şey yaparak üzerinden atabileceğin bir uğraşın olsun istedim her zaman.

Hele ki günümüzde teknolojinin bu kadar ilerlemesi ile birlikte çocuklarımızın yeteri kadar sokakta oyun oynamıyor olmaları ve fazlasıyla TV ve IPAD ile haşır neşirken fiziksel aktiviteler ile başlamak istedik. Başta çok fazla yeteneğini sorgulamadık daha çok Spor’a başlangıcı Cimnastik ile yapmanın en mantıklısı olduğunu araştırdıktan ve Babanın da eğitimi sırasında öğrenmiş olduğu bilgiden dolayı bir arayışa girdik.

Tabii bu konuda yine Burçin Teyzen’in yönlendirmesi ile Umut, Işık ve sen Istanbul’a yeni açılan ve İzmir’de bir çok başarıya imza atmış olan ŞAVKAR CİMNASTİK KULÜBÜ’nün minik birer üyeleri oldunuz.

Her Cumartesi, Pazar seni sabahın 10’unda oraya götürmek çok kolay olmadı, koşuşturma içinde hızlıca kahvaltı, gitmek istemiyorum diye ağlamalarınla 6 ayımızı doldurduk ve sonucunu da resimlerde çok net görülebiliyor.

Sen de biz de güzel dostluklar edindik, siz içeride ağladınız biz dışarıda koyu sohbetlere daldık 🙂

Senin tabirinle “Moskovoca” konuşan disiplinli öğretmeniniz Tatiana Hoca’dan hem çekindiniz hem çok sevdiniz biliyorum. Ama sırf siz değil biz de korktuk, gizlice size bakmaya çalıştığımızda bize attığı bakışlardan 🙂

Kolay bir spor değil, her şeyden önce bolca disiplin gerektiriyor ama bunun sana sırf bedensel değil zihinsel olarak da çok şey katacağına inanıyorum. Öz güven, hem başarı hem başarısızlıklarla baş edebilme ve asla pes etmemenin alt yapısını oluşturmasını diliyorum. Umarım zaman geçtikçe daha çok seversin. Sevmezsen de seveceğin hobilerin arayışına devam ederiz bitanem. Minik lastik kızım benim

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s